Společenský ples

V sobotu 26. ledna 2019 se koná Společenský ples, který pořádá SRPŠ při ZŠ T.G.Masaryka Šardice. Předtančení provedou žáci IX. třídy. V programu dále vystoupí mažoretky Rošťandy. Začátek je v 20 hodin. Ples se koná v Obecní hale U Orla.

Pedagogická rada

V pondělí 28.ledna 2018 se koná pedagogická rada o prospěchu a chování žáků za I. pololetí školního roku 2018/2019.

Úspěch při talentových zkouškách

Žáci naší školy uspěli při talentových zkouškách na výbornou. Dvě žákyně se hlásily na Střední průmyslovou školu do Hodonína a obě uspěly, jedna se dostala jako jedna z deseti přijímaných na obor Užitá malba, druhá žákyně byla úspěšná v oboru Grafický design. A v hudebním oboru Saxofon zabodoval další žák naší školy, který se jako […]

Výuka plavání

Výuka plavání pro II. a III. třídu bude probíhat každý pátek od 4. ledna do 22. března 2019.

Pf 2019

Přejeme všem žákům, pedagogům, zaměstnancům naší školy a rodičům krásné prožití vánočních svátků a v novém roce 2019 mnoho zdraví, štěstí a úspěchů! Do nového roku radostně vykročíme ve čtvrtek 3. ledna.

Vánoční setkání

V pátek 14. prosince již tradičně udělali naši žáci radost šardickým seniorům.  Na setkání se staršími spoluobčany žáci zpívali, tančili, bubnovali, vystoupili s krátkým divadlem a hráli na hudební nástroje. Akce měla velký úspěch a všichni chválili naše šikovné děti a jejich učitele!

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci


Kalendář


Partneři

  • Ekoškola
  • Recyklohraní
  • Škola pro demokracii
  • Partnerská škola FRAUS
  • Fond SIDUS