Informace k začátku školního roku

Vážení rodiče a přátelé školy, začíná nový školní rok 2018-2019. Vzhledem ke složité situaci na konci školního roku, považujeme za vhodné vám poskytnout následující informace. Naše škola má nové vedení, jejím řízením byla pověřena radou obce Šardice paní učitelka Mgr. Jitka Brhlová. Zároveň s novým vedením přijdou do školy i noví, zkušení a aprobovaní učitelé (jedna […]

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Naši žáci obsazují již šestým rokem medailové pozice na dopravní soutěži mladých cyklistů. Letošní medaile má bronzovou barvu! Děkujeme za vzornou a hlavně dlouhodobou reprezentaci naší školy a obce Ondrovi Kršovi, Jožkovi Červínkovi, Janě Švandelkové a Lence Veverkové.

KONFERENCE

Jak si představují svá budoucí povolání žáci IV. třídy, předvedli všem přítomným hostům na KONFERENCI ve dnech 19. a 20. 6. 2018.

Plavecký výcvik 2018

Od dubna do poloviny června usilovala druhá a třetí třída v rámci plaveckého výcviku v Ratíškovicích o zíkání mokrého vysvědčení. Některé děti získaly základní plavecké dovednosti, jiné si je prohloubily. Všichni jsme si kurz užili s radostí a s úsměvem na tváři.

Zahradní slavnost

V pátek 8.6. uspořádal ve školní zahradě Ekotým a žákovská samospráva slavnost pro mateřskou školu, družinu a školní klub. Pro děti bylo nahystáno pět stanovišť, která nabízela spoustu zajímavostí, her i ochutnávek. Malí organizátoři odvedli skvělou práci a připravili svým kamarádům krásné odpoledne.    

ABSOLVENTSKÉ PRÁCE žáků IX. třídy

Srdečně Vás zveme na prezentace absolventských prací žáků IX. třídy, které proběhnou v úterý 5. června  a ve středu 6. června od 13 hodin v počítačové učebně PC 1. úterý 5. června 2018 13.00 – 13.15 13.15 – 13.30 13.30 – 13.45 13.45 – 14.00 Slavnostní zahájení Radek Monda Jakub Olšer Jakub Zahrádka NBA Mencedes- Benz […]

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci


Kalendář


Partneři

  • Ovocňák
  • Ekoškola
  • Recyklohraní
  • Škola pro demokracii