100. výročí založení Českého červeného kříže

100. výročí založení Českého červeného kříže

Oblastní spolek Českého červeného kříže Hodonín pořádal v pátek 10. května 2019 oblastní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků. Letošní klání proběhlo u příležitosti 100. výročí založení ČČK. Mezi sebou soutěžilo za 1. stupeň osm hlídek a jedna z nich patřila pětici mladých zdravotníků ze Šardic. První pomoci při masivním krvácení, zlomenině, popálenině i bezvědomí se nezalekli, precizně zvládli i obvazovou techniku a s obdivem poroty rozpoznali všechny léčivé byliny. Se ztrátou dvou bodů se umístili na stříbrném 2. místě.

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci


Kalendář


Partneři

  • Ekoškola
  • Recyklohraní
  • Škola pro demokracii
  • Partnerská škola FRAUS
  • Fond SIDUS
  • Čokoládová tretra
  • Testování SCIO