Vážení rodiče,

před námi jsou dva měsíce volna, které určitě všichni využijeme k relaxaci a nabrání sil, abychom mohli opět učit naše žáky potřebným vědomostem, znalostem a dovednostem. Jsme školou malou, moderní, vesnickou, ale máme co nabídnout. Standardem je u nás již individuální přístup, bezplatné kroužky, vstřícnost k vám, rodičům i našim žákům. V příštím školním roce přibydou do našeho pedagogického sboru mladí i zkušení pedagogové, kteří určitě přinesou nové metody i formy ve výuce. Budou učit český a anglický jazyk, výtvarnou, občanskou a tělesnou výchovu, informatiku a 4. třídu. Ve  škole tak budou pracovat učitelé, kteří jsou vzdělaní, zkušení, přátelští a kreativní.

Škola na vesnici má své nezastupitelné místo. Není to jen prostor pro vzdělávání, ale děti zde tráví většinu svého mladého života. Mají tu kamarády, určuje se zde, s kým a jak budou v dalším životě a v dané vesnické komunitě dál žít a bavit se. Naše základní škola dává šardickým dětem dobré základy do života.  My učitelé jsme profesionálové, kteří milují svou práci, často ji nadřazujeme nad své osobní zájmy a chceme dobře pracovat i spolupracovat.

Milí rodiče, přejeme Vám odpočinek od školních povinností Vašich dětí, užijte si příjemné dny s rodinou a věřte, že naše škola nabízí příští školní rok klidnou, vstřícnou a profesionální atmosféru.

Milí žáci, přejeme i vám hezké, slunné prázdniny!