Okresní kolo v přeboru škol v šachu

Okresní kolo v přeboru škol v šachu

V úterý 17. prosince se na gymnáziu ve Strážnici konal okresní přebor čtyřčlenných žákovských družstev. Za Šardice soutěžila tři družstva, jedno tvořili žáci druhého stupně ve složení Patrik Vindiš, Adam Vrzal, Martin Němec a Vojtěch Benešovský, náhradníkem byl Filip Gajdoš. Druhé – Šardice A bylo tvořeno Slavomírem Ševčíkem, Lukášem Medunou, Emou Civišovou a Lenkou Ševčíkovou, žáky prvního stupně ZŠ. Družstvo Šardice B se skládalo také z žáků prvního stupně Karolíny Novotné, Miroslava Novotného a Matěje Knoflíčka. Starší žáci a družstvo Šardice A si vybojovali postup do krajského kola, který se uskuteční v úterý 28. ledna 2020 v Břeclavi. Všem soutěžícím žákům blahopřejeme!!!

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

IČO: 709 953 46

Číslo účtu: 86-2423230237/0100

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci

Hospodářka a účetní Zdenka Hasalová:
tel. 518 624 027


Kalendář


Partneři

 • Ekoškola
 • Recyklohraní
 • Škola pro demokracii
 • Partnerská škola FRAUS
 • Fond SIDUS
 • Čokoládová tretra
 • Testování SCIO
 • Rodiče vítáni
 • ZŠ TGM Šardice ŠABLONY II
 • Aktivní škola
 • Obec parťákem
 • Rodilý mluvčí
 • Přírodní zahrada