Společenský ples

Společenský ples

SRPŠ při ZŠ T. G. Masaryka Šardice pořádalo v sobotu 25. ledna 2020 SPOLEČENSKÝ PLES. K tanci a poslechu hrála kapela Magic melody. Předtančení provedli žáci 8. a 9. ročníku ZŠ, kteří svou polonézu nastudovali pod vedením tanečního mistra pana Rudolfa Jelínka z tanečního studia Orion Hodonín. Tančili waltz na píseň Mariah Carey Hero a valčík na píseň Blackheart od skupiny Two steps from hell. Bíle motýlky a červené růžičky na ruku ušila paní Martina Břínková, o černé košile se postarala paní Eva Novotná a firma Mirja Želetice. Děkujeme a děkujeme žákům, jejich rodičům, členům SRPŠ, všem, kteří se postarali o zdárný průběh plesu.

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

IČO: 709 953 46

Číslo účtu: 86-2423230237/0100

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci

Hospodářka a účetní Zdenka Hasalová:
tel. 518 624 027


Kalendář


Partneři

 • Ekoškola
 • Recyklohraní
 • Škola pro demokracii
 • Partnerská škola FRAUS
 • Fond SIDUS
 • Čokoládová tretra
 • Testování SCIO
 • Rodiče vítáni
 • ZŠ TGM Šardice ŠABLONY II
 • Aktivní škola
 • Obec parťákem
 • Rodilý mluvčí
 • Přírodní zahrada