Start školního roku 2019-2020

Start školního roku 2019-2020

Letošní školní rok 2019/2020 je opět v plném proudu a jeho zahájení přivedlo
do základní školy 13 nových, zvídavých a těšících se dětí, které po svém slavnostním pasování usedly do lavic jako žáci I. třídy ZŠ T. G. Masaryka Šardice. Jejich jména jsou: Emma Bábíková, Hana Břeňová, Jakub Grmolec, Ella Miškovská, Jan Miškovský, Sandra Schnaubeltová, Justína Stehlíková, Sebastián Strýček, Šimon Svoboda, Martin Špéra, Eliška Špérová, Petr Tomek, Sofie Vindišová. Na všechny ostatní zkušené žáky čekaly jejich vyzdobené třídy a hlavně jejich učitelé, kteří je i v tomto roce budou provázet po tajuplných stezkách vědění.Jak to šlo těm nejmenším špuntíkům, když odemkli symbolicky dveře školy a vykročili tak na další dobrodružnou cestu za poznáním? Z interaktivní tabule se na ně usmíval jejich starý známý Večerníček, který je vítal již u zápisu a jeho úkoly pro úvodní den školní docházky splnili bez problémů. Třída byla provoněna slavnostní atmosférou, kterou do jejich zdí vnesly nejbližší osoby doprovázející své svěřence na palubu I. třídy při jejich první plavbě.

Kontakt

Základní škola T. G. Masaryka Šardice
okres Hodonín, příspěvková organizace
Šardice 521
696 13 Šardice

IČO: 709 953 46

Číslo účtu: 86-2423230237/0100

518 624 553

info@zssardice.cz

Zaměstnanci

Hospodářka a účetní Zdenka Hasalová:
tel. 518 624 027


Kalendář


Partneři

 • Ekoškola
 • Recyklohraní
 • Škola pro demokracii
 • Partnerská škola FRAUS
 • Fond SIDUS
 • Čokoládová tretra
 • Testování SCIO
 • Rodiče vítáni
 • ZŠ TGM Šardice ŠABLONY II
 • Aktivní škola
 • Obec parťákem