TERIBEAR běh na naší škole

I v letošním roce se naše škola přihlásila do akce nazvané HÝBEJTE SE S TERIBEAREM. Tato akce je určena všem, kdo chtějí pohybem pomoci znevýhodněným dětem. Nový formát vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. V roce 2020 TERIBEAR opustí jedno konkrétní místo a stane se virtuální a skutečně bezlimitní akcí.

Naše škola přihlásila do této akce všechny žáky a můžeme tak pro nadaci získat 4 500Kč.

Pomoci můžete i vy, dospělí. Zaregistrujte se na stránce https://teribear.cz/registracni-podminky/

Díky nové technologické podobě happeningu Hýbejte se s TERIBEAREM si užijete pohyb a pomůžete odkudkoliv – stáhněte si partnerskou běžeckou aplikaci Strava a zaregistrujte se do databáze. Všechny vámi zdolané kilometry se přenesou do výsledkové listiny. Za každý zaznamenaný kilometr věnují partneři akce 10 Kč na vámi zvolený příběh pomoci.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že všichni pomůžeme potřebným dětem!

• Rodiče vítáni
  • ZŠ TGM Šardice ŠABLONY II
  • Aktivní škola
  • Obec parťákem