Všechny učebny 1. stupně jsou vybaveny interaktivní tabulí, k dispozici je počítačová učebna, relaxační místnost s čítárnou, školní knihovna, keramická dílna, žákovská kuchyně a tělocvična. Ve výuce klademe důraz na jazykovou přípravu žáků, proto vyučujeme anglický jazyk jako povinný předmět od prvního ročníku. Prvky etické výchovy jsou začleněny do předmětu výchova zdravé osobnosti, který vyučuje třídní učitel vždy první hodinu v pondělí.

Výuka je pravidelně obohacována o projektové dny, exkurze, besedy, kulturně vzdělávací akce, sportovní a dopravní dny. Kromě svačinek nabízíme přísun ovoce a mléčných výrobků díky projektům „Ovoce do škol“ a „Mléko do škol“.

V případě pěkného počasí se mohou žáci vzdělávat v prostorách školní zahrady, která je vybavená altánem a dvěma přírodními učebnami.

Před vyučováním a po jeho skončení mohou žáci navštěvovat školní družinu. Náplní školního klubu je množství zájmových útvarů. Ve škole funguje žákovská samospráva.

Třídy:

1.třída 2.třída 3. třída 4. třída 5. třída